dziewczyna z tarką

Tarki szklane

Odpowiednio wyprofilowana szklana tarka marki Blažek Glass umożliwia skuteczne i delikatne usunięcie twardego naskórka na piętach i podeszwach. Dzięki dwóm różnym powierzchniom szlifującym możliwe jest szybkie i bezpieczne wygładzenie skóry. Powierzchnia ścierająca jest bardzo trwała. Tarka używana zgodnie z przeznaczeniem służy dożywotnio. Tarka dostępna jest w dwóch wersjach: o długości 250 mm oraz o długości 165 mm .

Tarka jest odpowiednia zarówno do użytku domowego i profesjonalnego.

Nowością są tarki z powłoką antybakteryjną – Antibactif ®


Pilnik do zrogowaceń

Pilnik jest bardzo wygodny w użyciu i poręczny. Jego wymiary odpowiadają wielkości  pilniczka do paznokci o długości 200 mm. Pilnik umożliwia skuteczne i delikatnie usunięcie twardego naskórka zarówno z dużych jak i z małych powierzchni. Dzięki dwóm różnym powierzchniom szlifującym możliwe jest szybkie i bezpieczne wygładzenie skóry. Powierzchnia ścierająca jest bardzo trwała. Pilnik używany zgodnie z przeznaczeniem służy dożywotnio.

Odpowiedni zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Niezbędne narzędzie pracy w gabinetach specjalistycznej pielęgnacji stóp.

----

Tarka i pilnik to produkty niezwykle higieniczne. W przeciwieństwie do tarek drewnianych lub pumeksów można łatwo utrzymać je w czystości. Produkty wykonane są z hartowanego szkła, dzięki czemu są odporniejsze na uszkodzenia i mogą być poddane procesowi sterylizacji.

Autentyczność produktów potwierdza hologram z logo JB. Dodatkowo każda tarka i pilnik ma nadany indywidualny numer.