z-logo

Pilniczki z logo

Blažek Glass jest firmą, która przywiązuje dużą wagę do zadowolenia klientów, dlatego także wykonuje pilniczki z dowolnym projektem, motywem, znakiem firmowym lub logiem.

Szczególnie warte uwagi są pilniczki ze znakiem firmowym lub logiem będące doskonałą promocją firmy lub marki. Na pilniczkach można umieścić dodatkowo inne informacje jak np. dane kontaktowe firmy. Odpowiedni projekt zamieni pilniczek w wyjątkowe narzędzie reklamowe.   Pilniczki stanowią elegancki i praktyczny prezent. Niepowtarzalny podarunek zapada w pamięć i zapewnia rozpoznawalność firmy, marki. Użytkowa funkcja sprawia, że pilniczek mamy zawsze przy sobie.

 

Autorski wzór pilniczka można także wykorzystać w celach sprzedażowych. Pozwoli to na stworzenie indywidualnego produktu do sprzedaży.

 

Projekt może zostać umieszczony na uchwycie lub w przypadku pilniczków jednostronnych na jego gładkiej powierzchni. Szeroki wybór i dowolność łączenia różnych technik, takich jak piaskowanie, sitodruk czy tampondruk, umożliwiają wykonanie wyjątkowo atrakcyjnego i unikatowego produktu.