Snake VenomSnake Venom

Snake Venom Range / Seria z jadem żmii

Głównym składnikiem aktywnym jest Syn-Ake® – syntetyczny jad żmii.

Syn-Ake® to opatentowany składnik, zwycięzca Swiss Technology Award. Najsilniejszy peptyd rozkurczający, natychmiastowo redukujący zmarszczki. To syntetyczny neuropeptyd naśladujący działanie toksyny żmii Temple Viper. Syn-Ake® to białko będące inhibitorem neurotransmiterów działające na kompleks białkowy SNARE. Działa na zasadzie zatrzymania uwalniania acetylocholiny do szczeliny synaptycznej, co w konsekwencji prowadzi do osłabienia przewodnictwa nerwowo – mięśniowego.

Badania Syn-Ake® potwierdziły natychmiastową redukcję zmarszczek trwającą ok. 6 godzin, natomiast po 28 dniach odnotowano zmniejszenie zmarszczek o 50%. Badania udowodniły, że jego działanie powoduje zmniejszenie częstości występowania skurczów mięśni, co daje efekt zmniejszenia zmarszczek i poprawia wygląd skóry.

Niezależne badania przeprowadzone przez Aspen Research Institute nad gotowa formułą wskazują, że po użyciu naszego serum żadna z badanych osób nie zamieniłaby go na inne.

Dla osiągnięcia lepszych rezultatów zalecane jest stosowanie Serum Wrinkle Killer przez co najmniej 28 dni. Efekt jest tymczasowy, dlatego zalecamy ciągłe stosowanie jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji. Składnik ten działa silnie przeciwzmarszczkowo przy czym nie jest toksyczny i nie daje odpowiedzi ze strony układu immunologicznego, dzięki czemu nie powstają przeciwciała na to właśnie białko. Kosmetyki zawierające składnik Syn-Ake® możemy stosować w sposób ciągły bez obawy, że kosmetyk nagle przestanie dawać efekty. Produkty zawierają maksymalne stężenie Syn-Ake® – 4 %.

Zdjęcia ilustrują działanie Snake Serum Wrinkle Killer po 28 dniach stosowania, poniżej wyniki badania przeprowadzonego przez Aspen Research Institue potwierdzające rezultaty:

  • • 96% badanych potwierdza, że po użyciu Serum Wrinkle Killer skóra staje się gładsza
  • • 88% badanych zauważyło, że zmarszczki stały się mniej widoczne
  • • 86% badanych potwierdziło, że skóra stała się bardziej napięta
  • • 82% badanych potwierdziło, że skóra jest bardziej rozświetlona