Bee Venom

Bee Venom Range / Seria z Jadem Pszczelim

Głównym składnikiem aktywnym serii jest Bee Venom – jad pszczeli z Nowej Zelandii.

Działanie jadu pszczelego porównuje się do bezigłowego botoksu. Dotychczas nie udało się uzyskać syntetycznej formy jadu pszczelego w laboratorium, dlatego
w naszym serum znajduje się wyłącznie oryginalny jad pszczeli. Jeden gram jadu kosztuje około 420 dolarów – ponad osiem razy więcej niż aktualna wartość złota. Ciekawe jest samo pozyskiwanie jadu pszczelego. Większość hodowców używa tzw. ramek do kolekcjonowania jadu. Ramki są wykonane ze szkła i przewodów elektrycznych. Pszczoły przy kontakcie z ramkami są delikatnie porażane prądem, jednak do ula wracają w nienaruszonym stanie.

Jad pszczeli jest kompleksem peptydów i białek. Melityna stanowi do 50% składu
jadu pszczelego, a innymi składnikami są np.: apamina, adolapina, dopamina, norepinefryna, histamina. Jad pszczeli ma działanie przeciwnowotworowe, antybakteryjne, zwiększa krążenie krwi, ujędrnia skórę oraz wygładza drobne linie
i zmarszczki. Usuwa zatem niedoskonałości skóry, a także podwyższa poziom jej nawilżenia. Apitoksyna pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Kolagen wzmacnia strukturę skóry, podczas gdy elastyna pomaga skórze pozostać napiętą i sprężystą. Rozświetlona i odżywiona od wewnątrz cera to zasługa kosmetyków z jadem pszczelim. Po nałożeniu serum z jadem pszczelim pojawia się delikatne mrowienie, które oczywiście nie jest długotrwałe. Wtedy nasz mózg odbiera sygnał, że zostaliśmy użądleni i pobudza komórki skóry do działań naprawczych. Zalecamy przeprowadzenie testu skórnego przed użyciem.

Drugim aktywnym składnikiem jest Manuka Honey – miód manuka, podobnie jak jad pszczeli pochodzi z Nowej Zelandii.
Manuka jest znany z właściwości przeciwzapalnych, antyalergicznych i przeciwutleniających. Zawarte w miodzie antyoksydanty redukują powstawanie wolnych rodników, wpływających na proces starzenia. Nowozelandzki miód wygładza skórę i poprawia jej strukturę oraz intensywnie ją odżywia i nawilża. Manuka pomaga pozbyć się zmian potrądzikowych i blizn oraz łagodzi podrażnienia.

Zjęcie ilustruje działanie Bee Venom Serum po 28 dniach stosowania, poniżej wyniki badania przeprowadzonego przez Aspen Research Institue potwierdzające rezultaty:

  • • 83% badanych zauważyło widoczną poprawę jędrności skóry
  • • 81% badanych zauważyło że skóra odmłodniała
  • • 79% badanych uważa, że Bee Venom Serum jest lepsze niż dotychczas używane kosmetyki
  • • 100% badanych deklarowało kontynuację stosowania Bee Venom Serum